אודות עומר הגליל

מפעל עומר הגליל הוקם בשנת 1998 במטרה לקדם ולהטמיע את המודעות לדרך טיפול מופלאה הקיימת משחר ההיסטוריה האנושית ונקראת ארומתרפיה.

“המוטו שלנו הוא שהטבע הוא בית המרקחת הגדול בעולם”

ארומתרפיה על רגל אחת

ארומתרפיה כידוע היא תורת רפואה הוליסטית ולכן, מתוך שנים רבות של ידע וניסיון, שנצברו הן בעומר הגליל ארומתרפיה וכן על ידי העמיתים ברפואה המשלימה המתמחים בארומתרפיה, אנו למדים שהשמנים האתרים מעבירים לגוף שלנו את התכונות המרפאות של הצמחים באמצעות חוש הריח דרך הריאות, אוסמוזה באמבט מים, מריחה על העור, וחדירה למחזור הדם.

על פי עקרונות הארומתרפיה ובאמצעות השמנים הטהורים, והמוצרים של עומר הגליל ניתן לתמוך כמעט בכל מצב בריאותי, כגון סיוע בהפגת מתח נפשי, בטיפול בכאבי שרירים, בהפרעות עיכול, סיוע בריפוי ומניעת מחלות עור, בנשימה, בשינה טובה, בשיפור הארומה והאווירה בבית ובמשרד ועוד…

לכל שמן אתרי טהור של עומר הגליל יש את התכונות הייחודיות לו. ניתן להשתמש בשמן אתרי טהור יחיד של עומר גליל או בתערובת של שמנים אתרים טהורים נוספים של עומר הגליל וגם כתוספת לשמנים צמחיים, משחות, חמאות, קרמים, ג’לים, שמפואים, ג’לי רחצה ומוצרים טבעיים נוספים.

סטנדרטים גבוהים בלי להתפשר

"אנו מתחייבים למוצרים טבעיים ואיכותיים"

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם המפיקים האיכותיים ביותר בעולם, אשר מפיקים את השמנים האתרים הטהורים של עומר הגליל בהתאם לכל התקנים הרלוונטיים בארץ ובעולם, מצמחים אורגניים באיכות גבוהה במיוחד.
בעומר הגליל חומרי האריזה מופקים מחומרים ממוחזרים או חומרים הניתנים למחזור בקלות לדוגמה: שימוש בבקבוקי זכוכית או פלסטיק שניתנים למחזור. שימוש בחומרים אלה מאפשרים שמירה על איכות המוצרים ויציבותם לאורך זמן רב.
לעומר הגליל יש מגוון גדול של שמנים אתרים ושמנים צמחיים טהורים, מוצרים לטיפוח ובריאות השיער, חמאת שיאה, קרמים טבעיים ועוד.
בקרת האיכות המוקפדת שלנו בזמן קבלת חומרי הגלם לפי תקנים הרלוונטיים, בזמן הייצור ובבדיקות מעבדה סופיות, מבטיחות מוצרים מהאיכות הגבוהה ביותר.
השמנים מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות השומרות על הסביבה.
בעומר הגליל לא משתמשים בחומרי טעם וריח סינתטיים. ניחוח המוצרים, מקורו בתערובות מדודות ומדויקות של שמנים אתרים טהורים.
מוצרי עומר הגליל הנם טבעיים ואורגנים, היפו-אלרגנים, אינם מכילים מוצרים מן החי וכימיקלים, ידידותיים לסביבה.
בעומר הגליל לא משתמשים בחומרים שיוצרו בהנדסה גנטית. חומרים אלה הם על פי רוב זולים יותר אך הם אינם עומדים בקריטריונים הנוקשים שקבעה לעצמה החברה.
עומר הגליל מחויבים לאיכות, כל התהליכים וכל המוצרים עומדים בתהליכי גידול, ייצור ואחסון מוקפדים במיוחד!
לא משנה היכן נרכש המוצר של עומר הגליל תמיד יינתן ייעוץ מקצועי, תמיכה שוטפת והסברים מפורטים על דרך ואופן השימוש.
כל חומרי הגלם של עומר הגליל עוברים בקרת איכות קפדנית בהתאם לתקנים הרלוונטיים, משלב הגידול, ועד… הפיתוח, התכנון, היצור והאריזה של המוצרים במפעל בישראל.

רישיונות ותקנים

רישיון משרד הבריאות

ת”י ISO 9001:2015

תקן לניהול מערכת איכות ייצור, מילוי ואריזה של מוצרי קוסמטיקה ואביזרים רפואיים לשימוש חיצוני

ת”י ISO 13485:2016

תקן ציוד רפואי ייצור, מילוי ואריזה של אביזרים רפואיים לשימוש חיצוני

ת”י GMP 22716:2007

GMP: תנאי ייצור נאותים ייצור, מילוי ואריזת מוצרי קוסמטיקה

אין לראות במידע הרשום כמלצה לשימוש במוצרים אחרים שאינם של עומר הגליל. אנחנו לא באים להחליף את הרפואה המודרנית… אנחנו, בעומר הגליל, בהחלט באים לתמוך בה…בעצם, לתמוך בכם. המידע הרשום באתר מתייחס אך ורק למוצרים הטבעיים והטהורים של עומר הגליל.השימוש בשמנים לעיתים יכול לגרום לתופעות לוואי שונות ולכן חשוב להקפיד על אמצעי זהירות והתייעצות עם הגורם המטפל לפני השימוש.

התחברות

עדיין לא הצטרפתם? הצטרפו עכשיו
הרשמה לאנשי מקצוע | הרשמה ללקוחות

דילוג לתוכן